Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na międzynarodową konferencję naukową, która odbędzie się w dniach 13-16 czerwca 2023 roku w Gandaki University w Nepalu. Jest to wydarzenie, organizowane we współpracy z naszą uczelnią, które połączy w sobie tradycyjną formę spotkań naukowych z elementami nowoczesnych technologii. Konferencja odbędzie się w formie hybrydowej, co pozwoli uczestnikom z różnych części świata na aktywny udział w wydarzeniu.

Celem konferencji jest umożliwienie wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy naukowcami oraz praktykami z różnych dziedzin nauki, a także nawiązanie nowych kontaktów i wzmacnianie już istniejących. Podczas konferencji zaprezentowane zostaną prace naukowe dotyczące szerokiej gamy tematów, od nauk społecznych, przez nauki ścisłe, aż po technologie informatyczne.

Zapraszamy naukowców, doktorantów, studentów oraz praktyków do udziału w konferencji, by wziąć udział w fascynujących prezentacjach, dyskusjach i interakcjach. Współpraca między naszymi uczelniami jest dla nas bardzo ważna, dlatego z przyjemnością zapraszamy Państwa na to wyjątkowe wydarzenie.

Więcej informacji na temat konferencji, w tym harmonogram i rejestracja, będą dostępne wkrótce. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.

Mamy nadzieję, że przyłączą się Państwo do naszej konferencji i do zobaczenia w Gandaki University w Nepalu!

Szczegółowych informacji udziela Pan mgr Aleksander Sapiński, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.