Finanse i Rachunkowość
Bezpieczeństwo Wewnętrzne
Administracja

Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego kierunku studiów, który pozwoli Ci osiągnąć sukces zawodowy oraz spełnienie osobiste? Wyższa Szkoła Finansów i Prawa w Bielsku-Białej oferuje Ci wyjątkową możliwość rozwoju w dziedzinie prawa. Przygotuj się na fascynującą podróż po meandrach prawniczego świata, gdzie wiedza, umiejętności i pasja otworzą przed Tobą nieograniczone horyzonty. Poznaj kierunek Prawo i przekonaj się, dlaczego warto rozpocząć tę niezwykłą przygodę.

Prawo w Wielu Wymiarach

Prawo jest fundamentem naszego społeczeństwa. Jego znajomość i stosowanie są niezbędne dla zapewnienia sprawiedliwości oraz prawidłowego funkcjonowania systemu prawno-ustrojowego. Kierunek Prawo w Wyższej Szkole Finansów i Prawa w Bielsku-Białej jest doskonałym wyborem dla osób, które chcą zgłębić tajniki prawa, zarówno krajowego, jak i międzynarodowego.

Nasi wykwalifikowani wykładowcy to doświadczeni praktycy prawa karnego, cywilnego czy gospodarczego. Nowoczesne metody nauczania pozwolą Ci opanować kompleksowe zagadnienia prawne, od prawa cywilnego i karnego przez prawo pracy, prawo handlowe czy prawo administracyjne. Prawo w Wyższej Szkole Finansów i Prawa w Bielsku-Białej oferuje również możliwość specjalizacji w różnych dziedzinach prawa, abyś mógł wybrać tę, która najbardziej odpowiada Twoim zainteresowaniom i aspiracjom zawodowym.

Innowacyjne Metody Nauczania

W Wyższej Szkole Finansów i Prawa w Bielsku-Białej wiemy, że każdy student ma indywidualne potrzeby i preferencje edukacyjne. Dlatego nasze metody nauczania są dopasowane do Ciebie, zapewniając efektywny proces nauki i rozwijając nie tylko Twoją wiedzę, ale także umiejętności praktyczne.

Nasze laboratoria prawnicze wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt, który pozwala na realistyczne symulacje prawnych scenariuszy. Posiadamy pracownię wirtualnej rzeczywistość – wirtualną salę zbrodni, w której opanujesz praktyczne kompetencje kryminalistyczne. Dodatkowo, prowadzimy liczne warsztaty, konferencje i seminaria, na których spotkasz się z praktykami prawa, prawnikami reprezentującymi różne dziedziny oraz z ekspertami w dziedzinie prawa międzynarodowego. Wyższa Szkoła Finansów i Prawa w Bielsku-Białej wspólne z Okręgową Radą Adwokacką w Bielsku-Białej pod patronatem Prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej cyklicznie organizuje Ogólnopolską Konferencję Naukową Quo vadis Democratia?, która gromadzi ekspertów z całego kraju.

Perspektywy Zawodowe

Absolwenci kierunku Prawo w Wyższej Szkole Finansów i Prawa w Bielsku-Białej cieszą się uznaniem na rynku pracy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dzięki solidnemu wykształceniu prawniczemu oraz zdobytemu doświadczeniu, stają się cenionymi specjalistami w różnych instytucjach publicznych, kancelariach, firmach prywatnych i przedsiębiorstwach. Nie tylko możesz podjąć pracę jako adwokat, radca prawny czy sędzia. Studia na kierunku Prawo otwierają przed Tobą również możliwości pracy w administracji publicznej, sektorze bankowym, organizacjach międzynarodowych czy w sektorze korporacyjnym.

Atmosfera i Aktywności Studenckie

Wyższa Szkoła Finansów i Prawa w Bielsku-Białej to nie tylko miejsce nauki, ale także dynamicznego rozwoju osobistego i społecznego. Nasi studenci organizują różnorodne aktywności, takie jak koła naukowe, debaty, konferencje oraz wydarzenia kulturalne. Możesz liczyć na wsparcie społeczności akademickiej, która stworzy dla Ciebie sprzyjające warunki do nauki i doskonalenia swoich zainteresowań.

Dołącz już dziś i otwórz drzwi do przyszłości, która należy do Ciebie!

Aleksander Sapiński, MBA
Pełnomocnik Rektora WSFIP