Pytania? Zadzwoń: +48 33 829 72 41/26

Wyższa Szkoła Finansów i Prawa w Bielsku-Białej miała przyjemność wziąć udział w tegorocznych Dniach Bielska-Białej na Placu Chrobrego, prezentując swoje stoisko z szeroką gamą atrakcji i działalności promującej edukację, bezpieczeństwo oraz zaangażowanie społeczne. Nasze stoisko, przygotowane z myślą o różnych grupach wiekowych, zapewniło mnóstwo emocji i wiedzy dla każdego uczestnika. Jednym z głównych punktów naszego stoiska były warsztaty z pierwszej pomocy i samoobrony. Dzieliliśmy się niezbędną wiedzą, która może uratować życie w nagłych sytuacjach.

Nasi eksperci w dziedzinie ratownictwa i bezpieczeństwa z uczyli uczestników, jak szybko i efektywnie reagować w trudnych sytuacjach. Nie tylko oferowaliśmy wiedzę praktyczną, ale także dostarczyliśmy rozrywki i ciekawostek. Pokazy kryminalistyczne, które były częścią naszego stoiska, zainteresowały zarówno młodszych, jak i starszych. Prezentowaliśmy fascynujące aspekty pracy śledczej oraz sposoby rozwiązywania zagadek kryminalnych. To było niezapomniane doświadczenie dla wszystkich, którzy odwiedzili nasze stoisko. W trosce o najmłodszych uczestników Dni Bielska-Białej, przygotowaliśmy dla nich słodkie niespodzianki oraz balony, które ucieszyły dzieci i sprawiły, że nasze stoisko stało się miejscem pełnym uśmiechów i radości.

Ogromne Zainteresowanie i Działania Społeczne

Widząc liczne grono uczestników, czujemy się jeszcze bardziej zmotywowani do kontynuowania naszej misji wspierania lokalnej społeczności poprzez edukację, bezpieczeństwo i zaangażowanie społeczne.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas tegorocznych Dni Bielska-Białej na Placu Chrobrego. Jesteśmy przekonani, że wspólnie możemy budować lepszą przyszłość poprzez edukację i wspieranie społeczności. Jeżeli jesteście ciekawi naszych inicjatyw lub chcielibyście dowiedzieć się więcej o naszej Uczelni, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Wspólnie możemy zmieniać świat na lepsze!

Aleksander Sapiński, MBA
Pełnomocnik Rektora ds. Ogólnych

Atuty Akademii Nauk Stosowanych w Bielsku-Białej

 

Prestiż i wysoka pozycja ANSBB w środowisku

Szeroka i różnorodna oferta studiów dostosowana do potrzeb rynku pracy

Wysoko wykwalifikowana kadra naukowo - dydaktyczna

Nowoczesna baza dydaktyczna, laboratoria z unikalną aparaturą badawczą

Umiędzynarodowienie studiów, m.in. Erasmus+, Cepus

Aktywność w kołach, konferencjach i seminariach naukowych

Niskie czesne, wysokie stypendia, liczne promocje

Dogodna lokalizacja i nowoczesna baza dydaktyczna

Studia kończące się uzyskaniem dyplomu oraz licznych certyfikatów

Adres


Akademia Nauk Stosowanych
w Bielsku-Białej
43-382 Bielsko-Biała ul. Cz. Tańskiego 5
Elektroniczna Skrzynka Podawcza:
/wsfip_bb/SkrytkaESP
Konto bankowe:
Bank Pekao S.A.
28 1240 4142 1111 0000 4823 0360

Back to top