Jeśli chcesz rozpocząć karierę w sektorze logistyki i transportu, Akademia Nauk Stosowanych w Bielsku-Białej (ANSBB) oferuje Ci wyjątkową okazję do zdobycia wiedzy i umiejętności, które otworzą przed Tobą drzwi do tego ekscytującego świata. Studia licencjackie na kierunku logistyka to nie tylko solidne podstawy teoretyczne, ale przede wszystkim praktyka i międzynarodowa współpraca, które przygotują Cię do pracy w globalnym środowisku. 22 lipca 2024 roku JM Rektor ANSBB, dr hab. inż. Jacek Binda, prof. ANSBB, odbył wizytę na Uniwersytecie w Żylinie. Podczas spotkania z doc. Ing. Martinem Bugajem, PhD, prodziekanem ds. nauki Wydziału Ekonomii i Transportu Uniwersytetu w Żylinie, omówił możliwość wspólnych projektów badawczo-rozwojowych oraz współpracy dydaktycznej w obszarze logistyki i transportu. Ta współpraca otwiera przed naszymi studentami nowe możliwości uczestnictwa w międzynarodowych projektach badawczych, wymiany akademickiej oraz dostępu do najnowszych osiągnięć i technologii w dziedzinie logistyki i transportu.

Dlaczego Warto Studiować Logistykę w ANSBB?

1. Program kształcenia obejmuje szeroki zakres tematów, od podstaw zarządzania łańcuchem dostaw po zaawansowane techniki logistyczne i transportowe w środowisku międzynarodowym. Studenci uczą się, jak planować, koordynować i zarządzać przepływem towarów i usług, wykorzystując nowoczesne technologie.
  2. Akademia kładzie duży nacisk na praktyczne aspekty nauczania. Studenci mają możliwość odbywania staży i praktyk w krajowych i zagranicznych firmach logistycznych, co pozwala na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego jeszcze przed ukończeniem studiów.
  3. Kadra naukowa to doświadczeni specjaliści z branży logistycznej i transportowej, którzy dzielą się swoją wiedzą i praktycznym doświadczeniem. Dzięki temu nasi studenci zyskują aktualne i praktyczne umiejętności, które są wysoko cenione na rynku pracy.
  4. Dzięki bliskiej współpracy z lokalnymi i międzynarodowymi firmami, ANSBB oferuje swoim studentom dostęp do realnych projektów i problemów biznesowych, które pomagają w lepszym zrozumieniu wyzwań branży logistycznej.
  5. Współpraca z Uniwersytetem w Żylinie, Politechniką Lwowską, Uniwersytetem w Palermo oraz innymi instytucjami edukacyjnymi na całym świecie daje studentom logistyki w ANSBB unikalną okazję do nauki i pracy w międzynarodowym środowisku, co jest nieocenionym atutem w globalnej gospodarce.

Dołącz do nas i zostań częścią dynamicznego, rozwijającego się sektora logistyki i transportu. Z Akademią Nauk Stosowanych w Bielsku-Białej Twoja przyszłość jest w ruchu!

Rekrutacja Trwa!

Nie zwlekaj – już dziś złóż swoje podanie na kierunek logistyka w ANSBB i zacznij swoją przygodę z logistyką. Więcej informacji na temat rekrutacji znajdziesz na rekrutacja.ansbb.edu.pl

Aleksander Sapiński
Pełnomocnik Rektora