Pytania? Zadzwoń: +48 33 829 72 41/26

Cieszymy się, że możemy ogłosić nadchodzącą konferencję naukową pod tytułem "Dialog i Bezpieczeństwo", która odbędzie się 26 kwietnia br. w Akademii Nauk Stosowanych w Bielsku-Białej (forma hybrydowa) Ta inspirująca i interdyscyplinarna konferencja będzie skupiona na współczesnych wyzwaniach w dziedzinie bezpieczeństwa oraz roli dialogu międzynarodowego w ich rozwiązywaniu. Współorganizatorem konferencji jest Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana o/Bielsko-Biała. Konferencja "Dialog i Bezpieczeństwo" będzie stanowić platformę do wymiany wiedzy, doświadczeń i perspektyw dotyczących różnorodnych aspektów bezpieczeństwa, takich jak bezpieczeństwo międzynarodowe, cyberbezpieczeństwo, bezpieczeństwo społeczne oraz bezpieczeństwo ekologiczne. Poprzez prezentacje, panele dyskusyjne i sesje hybrydowe, uczestnicy będą mieli okazję zgłębić najnowsze badania, najlepsze praktyki oraz innowacyjne podejścia w zakresie bezpieczeństwa. Nasza konferencja wyróżnia się interdyscyplinarnym podejściem do tematyki bezpieczeństwa. Zapewniamy różnorodność perspektyw i podejść, co pozwala na pełniejsze zrozumienie problemów i lepsze opracowanie skutecznych rozwiązań. Ponadto, nasze wydarzenie skupia się na aktywnym uczestnictwie, promując dyskusje, networking i współpracę, co sprawia, że jest to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy, zdobycia nowych kontaktów oraz znalezienia inspiracji do dalszych działań.

Jak się zarejestrować?

Rejestracja na konferencję jest otwarta. Aby zapisać się i uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić formularz rejestracyjny.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji do uczestnictwa w konferencji "Dialog i Bezpieczeństwo", gdzie będziemy wspólnie eksplorować współczesne wyzwania bezpieczeństwa i poszukiwać skutecznych rozwiązań poprzez dialog.

Zapraszamy serdecznie!

Aleksander Sapiński
Pełnomocnik Rektora

Atuty Akademii Nauk Stosowanych w Bielsku-Białej

 

Prestiż i wysoka pozycja ANSBB w środowisku

Szeroka i różnorodna oferta studiów dostosowana do potrzeb rynku pracy

Wysoko wykwalifikowana kadra naukowo - dydaktyczna

Nowoczesna baza dydaktyczna, laboratoria z unikalną aparaturą badawczą

Umiędzynarodowienie studiów, m.in. Erasmus+, Cepus

Aktywność w kołach, konferencjach i seminariach naukowych

Niskie czesne, wysokie stypendia, liczne promocje

Dogodna lokalizacja i nowoczesna baza dydaktyczna

Studia kończące się uzyskaniem dyplomu oraz licznych certyfikatów

Adres


Akademia Nauk Stosowanych
w Bielsku-Białej
43-382 Bielsko-Biała ul. Cz. Tańskiego 5
Elektroniczna Skrzynka Podawcza:
/wsfip_bb/SkrytkaESP
Konto bankowe:
Bank Pekao S.A.
28 1240 4142 1111 0000 4823 0360

Back to top