Finanse i Rachunkowość
Bezpieczeństwo Wewnętrzne
Administracja

Czy fascynuje Cię świat liczb, biznesu i finansów? Czy marzysz o karierze, która pozwoli ci podejmować strategiczne decyzje gospodarcze?

Jeśli tak, to Wyższa Szkoła Finansów i Prawa w Bielsku-Białej jest idealnym miejscem dla ciebie! Nasz renomowany program studiów z zakresu Finansów i Rachunkowości oferuje ci wszechstronne i wysokiej jakości wykształcenie, które umożliwi ci osiągnięcie sukcesu w dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym. Wysoka jakość kształcenia została potwierdzona pozytywną oceną Polskiej Komisji Akredytacyjnej.

Dlaczego warto wybrać tylko Wyższą Szkołę Finansów i Prawa w Bielsku-Białej?

1. Wysoko wykwalifikowana kadra akademicka: Nasza Uczelnia może pochwalić się zespołem doświadczonych i pasjonujących wykładowców, którzy nie tylko mają wiedzę teoretyczną, ale także ogromne doświadczenie praktyczne w dziedzinie finansów i rachunkowości. Dzięki temu możesz być pewien, że zdobędziesz aktualną i praktyczną wiedzę, którą wykorzystasz w swojej przyszłej karierze. Naszymi wykładowcami są dyrektorzy jednostek publicznych, prezesi korporacji międzynarodowych, biegli rewidenci, profesorowie z placówek krajowych oraz zagrnicznych.
  2. Nowoczesna infrastruktura: Nasza uczelnia jest wyposażona w nowoczesne sale wykładowe, laboratoria technik komputerowych w rachunkowości i e-biznesie oraz bibliotekę, która zawiera bogaty zbiór literatury fachowej z zakresu finansów i rachunkowości. Uczelnia zrealizowała także projekt pn. "Kompleksowy program dostępności WSFIP (2021-2023)", który zapewnił równy dostęp do edukacji na poziomie studiów wyższych także dla studentów z niepełnosprawnościami. To wszystko po to, aby zapewnić Ci najlepsze warunki do nauki i rozwoju.
  3. Praktyki zawodowe: Wierzymy, że najlepszym sposobem nauki jest praktyka. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z wieloma renomowanymi firmami i instytucjami finansowymi, które oferują naszym studentom możliwość odbycia praktyk zawodowych. Dzięki temu zdobędziesz cenne doświadczenie i nawiążesz kontakty, które mogą okazać się nieocenione w przyszłej karierze.
  4. Zróżnicowany program nauczania: Nasz program studiów został starannie zaprojektowany, aby dostarczyć ci kompleksowej wiedzy z zakresu finansów, rachunkowości, zarządzania finansami, podatków, kontroli i audytu. Otrzymasz wszechstronne umiejętności, które są poszukiwane na rynku pracy, co zwiększy twoje szanse na osiągnięcie sukcesu w swojej karierze. Regularne aktualizowanie treści kształcenia daje dostęp do najnowszej wiedzy dla naszych studnetów.
  5. Wsparcie kariery: Nasza uczelnia skupia się nie tylko na dostarczeniu wiedzy, ale także na rozwoju umiejętności miękkich i kształtowaniu postaw przedsiębiorczych. Wspieramy naszych studentów w planowaniu swojej kariery, organizujemy warsztaty z zakresu rozwoju osobistego i profesjonalnego oraz zapewniamy dostęp do zasobów, które pomogą ci znaleźć wymarzoną pracę.

Perspektywy zawodowe dla absolwentów finansów i rachunkowości

Absolwenci naszego programu studiów mają szerokie możliwości rozwoju zawodowego. Mogą pracować jako analitycy finansowi, księgowi, audytorzy, konsultanci podatkowi, analitycy ryzyka, czy też jako specjaliści w dziale controlling i zarządzania finansami. Ich umiejętności są cenione zarówno w firmach prywatnych, jak i w instytucjach finansowych, a także w sektorze publicznym.

Studia na kierunku Finanse i Rachunkowość w Wyższej Szkole Finansów i Prawa w Bielsku-Białej to inwestycja w przyszłość!

Aleksander Sapiński, MBA
Pełnomocnik Rektora WSFIP